Прощавай, Букварику!
Дата: 08.05.2026 16:08
Кількість переглядів: 11
На початку травня у гімназії відбулися свята «Прощавай, Букварику!» Свята пройшли у теплій, дружній та святковій атмосфері. Учні продемонстрували належний рівень підготовки, творчі здібності, виразне читання віршів, виконання пісень та активну участь у конкурсах і сценках. Першокласники показали, що успішно опанували Буквар та зробили перші впевнені кроки у навчанні. Класні керівники відповідально поставилися до підготовки заходів, залучили учнів та батьків до організації свят. Проведені заходи сприяли розвитку творчих здібностей дітей, вихованню любові до книги, школи та навчання.












